Що таке мусцимол? Вичерпний огляд

11 червня
Що таке мусцимол? Вичерпний огляд

Зміст

Крізь час і простір, у всіх тисячоліттях і культурах люди відкривали для себе силу природи і вчилися використовувати її для власної вигоди. Розглянемо Amanita muscaria. Цей широко розповсюджений гриб з червоною шапкою, також відомий як мухомор, є одним з найбільш впізнаваних грибів у світі. Але мало хто знає, що він містить цілий ряд компонентів, найвідомішими з яких є мускарин, мусцимол та іботенова кислота. Маючи 5000-річну історію використання в традиційних психоактивних і терапевтичних практиках по всьому світу, гриб мухомор, а отже, і його найпотужніший компонент мусцимол, все ще продовжують викликати інтерес у людей. У цьому огляді ви знайдете відповіді на всі запитання про Мусцимол і не тільки.

Що таке мусцимол?

Простими словами, мусцимол — це основний компонент, який відповідає за психоактивні та терапевтичні ефекти мухомора (Amanita muscaria). Це органічна сполука, яка має власну формулу — C4H6N2O2. Завдяки вражаючій структурній схожості з GABA (гамма-аміномасляною кислотою) мусцимол може приєднуватися до GABA-рецепторів, посилюючи нейротрансмісію. Завдяки цій властивості мусцимол отримав своє хімічне визначення як потужний агоніст (активатор) GABA.

Як діє мусцимол?

Різні культури по всій планеті століттями використовували мусцимол з Amanita muscaria (мухоморів), використовуючи його як компонент традиційної медицини. Але як діє мусцимол?

 • GABA (гамма-аміномасляна кислота) - це нейромедіатор мозку, який заспокоює активність нервової системи, блокуючи специфічні сигнали в головному та спинному мозку. Різні стани, такі як тривожні розлади, безсоння та епілепсія, дуже часто пов'язані з дисбалансом рівня GABA в організмі людини.
 • Взаємодіючи, мусцимол і GABA уповільнюють активність центральної нервової системи, що призводить до посилення комплексного ефекту релаксації.

Що робить мусцимол і чим він може допомогти?

Мусцимол зараз активно вивчається і показує досить багатообіцяючі результати для терапевтичного використання. Згідно з різними дослідженнями та особистими повідомленнями користувачів речовини, мусцимол може:

 • зменшити тривожність;
 • зняти запалення та біль;
 • покращити пам'ять та когнітивні здібності;
 • покращити якість сну;

Для забезпечення найкращого результату рекомендується купувати продукти на основі мусцимолу тільки у компаній, які перевіряють свою продукцію на чистоту та ефективність.

Чи легальний Мусцимол?

Гриб мухомор залишається легальним у більшості країн, за рідкісними винятками. У Нідерландах, Румунії, Таїланді та Австралії заборонено зберігання та споживання цих грибів, а отже, заборонено видобуток мусцимолу. Луїзіана наразі є єдиним штатом у США, де A. muscaria знаходиться поза законом. В Україні мусцимол є повністю легальним.

Висновки

Отож, підсумуємо. Мусцимол — це речовина, що міститься в грибах мухоморах (Amanita muscaria). Він має різноманітні ефекти і використовується протягом тисячоліть у традиційній медицині. Подібність мусцимолу до нейромедіатора GABA дозволяє йому зв'язуватися з GABA-рецепторами і заспокоювати центральну нервову систему. Анксіолітик, нейропротектор, релаксант — ось лише кілька прикладів застосування мусцимолу. І що найцікавіше: вам не потрібно їсти сушені гриби, щоб відчути всі ці властивості.

Високоякісний продукт, протестований в лабораторії, завжди є найбезпечнішим способом вживання мусцимолу. Завдяки запатентованій технології екстракції та очищення Muscimol One® може гарантувати виняткову якість та найвищий ступінь очистки.

Зміст

Нейропротектор Muscimol One® Натуральний. Безпечний. Дієвий

100% екстракт мусцимолу у капсулах.

Muscimol One® зменшує тривожність, стрес, покращує сон та допомагає повернути людині стан спокійної впевненості.

 • Унікальна запатентована технологія
 • Створено природою
 • Найвищий ступінь очистки
 • Науково доведена ефективність
 • Не містить токсичних речовин
Купити

Читайте також

Як мусцимол впливає на GABA-рецептори?
Як мусцимол впливає на GABA-рецептори?
Інструкція щодо вживання Muscimol One®
Інструкція щодо вживання Muscimol One®